Fizyo Need

Aydın Klinik Masaj
Klinik Masaj Hizmeti

Uzman ekiplerimizin desteğiyle Klinik Masaj hizmeti almak için hemen bizi arayın…

Klinik masaj adlı uygulama vücudunuzda yer alan yumuşak dokular üstüne yapılan sistematik el hareketlerini barındıran bir rahatlama yöntemidir. Bu yöntem en eski tedavi şekillerinden olan masajın modernize edilmiş halidir. Bu masajın etkileri kısa süre içinde mekanik, fizyolojik, refleks ve psikolojik olarak ortaya çıkar. Ancak masajın primer etkisi kas tonusu üzerine olmaktadır. Bu da masajı yapılan kişide;

  • Kısa süre içinde gevşemeyi,
  • Dayanıklı bir vücuda kavuşmayı,
  • Hareketli doku oluşumunu,
  • Kas ve bağ dokunun fonksiyonel olarak ayrılmasını sağlamaktadır.

Tüm buna ek olarak yapışıklıkları da gidermektedir .Sizler de merkezimizle iletişime geçerek Aydın klinik masaj hizmeti alabilirsiniz. Bu masaj sizin rahatlatacak ve ağrılarınızdan kısa süre içinde kurtulmanızı sağlayacaktır.

Vücudunuzda yer alan kan akışını hızlandırmak ve kan dolaşımını arttırmak için klinik masaj yaptırabilirsiniz. Bu masajı yaptırdığınızda kısa süre içinde kendinizi daha enerjik hissedersiniz. Çünkü kan akışı hızlı olan bireyler daha dinç olurlar. Ayrıca bağırsak hareketleriniz de hızlanarak sindiriminiz daha kolay olur. Ayrıca psikolojik ya da mental olarak bir travma döneminden çıktıysanız da bu masaj sizin için birebirdir. Aydın klinik masaj ile vücudunuzdaki tüm olumsuz ağrı ve etkilerden kurtulabilirsiniz. Merkezimizde bu masaj sizlere uzman bir fizyoterapist ve masör eşliğinde yapılacaktır. Bizimle iletişime geçtiğinizde size uygun olan bir masaj yöntemi belirlenecek ve hemen seanslar başlatılacaktır.


Çalışma Saatleri ve Randevu


Hafta İçi 09:00 – 21:30
C.tesi 09:00 – 20:00
Pazar Kapalı

Esnek Zaman Çalışması


Kişiye özel randevu sistemi sayesinde esnek zaman çalışması uygulaması yapılmaktadır.Hızlı Randevu Al

Randevu Al

Randevularımız doktor takvimi üzerinden olup 7/24 randevu oluşturabilirsiniz


Copyright